Nedělní cvičení

březnové připravujeme

   NEDĚLNÍ CVIČENÍ

připravujeme další termín v březnu

 ZŠ Zdenky Braunerové, Roztoky u Prahy


14.30 - 15.30 Tabata

Možná už jste se setkali s pojmem intervalové cvičení, intervalový trénink. Tyto intervaly jsou využívány jak pro spalování tuků, tak pro zvýšení fyzické kondice. Do této kategorie spadá tzv. tabata. 


Tabata je založena na 20 vteřinových úsecích, které musí proběhnout ve velké intenzitě, tedy musíte odcvičit co nejvíce opakování. Poté následuje 10 vteřin, ve kterých byste měli tělo zklidnit. Takto provádíte 8 sérií a 1 Tabata vám zabere pouze 4 minuty. Ta ale nikdy není jen jedna.

Vysoce kondiční cvičení, nutné boty a podložka.

15.30 - 16.30 Slow toning

Cvičení které propojuje skvěle Pilates s hudbou.

Rytmické cvičení s pomalou příjemnou hudbou, ale nejedná se o tanec ani aerobní cvičení. Do rytmu hudby se ve stoje cvičí prvky balanční, protahovací a posilovací. Na zemi se cvičí do rytmu Pilates cviky.

Je nutná podložka, pohodlné oblečení a boty jsou na Vašem uvážení. Lze cvičit v botech i bez bot.

16.30 - 17.30 Aerobik s posilováním, tzv. P-class

Pamatujete si co je step touch, V-step a side to side? Přijďte si zacvičit klasický Aerobik (lehká choreografie, která se skládá ze základních kroků) a poté posilování.

P-class je vytrvalostní aerobní cvičení zaměřené na posilování a formování svalstva celého těla, založené na aerobikových prvcích. Proto se P-Class řadí mezi druhy aerobiku, jelikož v první části, která je určena pro zahřátí, se právě díky aerobikovým prvkům pořádně zapotíte. Následuje však posilovací část, která se zaměřuje na problémové partie – hýždě, břicho, boky a stehna.

Díky tomuto cvičení s vlastní vahou těla, které využívá pomůcky jako jsou činky, gumy, overbally a pod., zvýšíte svou sílu, zredukujete podkožní tuk a vyrýsujete své svalstvo.

Kondiční cvičení, nutné boty a podložka.

Ceník

Platba je nutná předem na účet 2601103717/2010 nebo v hotovosti na lekcích Pilates, Bosu.

V případě omluvení se nejpozději 48 hodin před začátkem (respektive do pátečního odpoledne) konání lekcí bude částka vrácena v plné výši.

1 lekce

150 Kč

2 lekce

250 Kč

3 lekce

350 Kč

Online rezervace na ... března 2024

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Kde se cvičení koná

ZŠ Zdenky Braunerové

Školní nám. 470, 252 63 Roztoky u Prahy

+420 775 976 312

info@vendulasoukupova.cz