O mně


Specializace: 

Pilates, Bosu, Intervalový trénink, TRX, Slow Toning


Sportovní vzdělání a praxe:

Celý život se vzdělávám v oblasti sportu. Od roku 2009 získávám nespočet malých diplomů z různých akademií, např.: 2009 - Bosu Strength (Face Czech), 2010 - Pilates (Brno), 2016 - závěsné systémy (3D Fitness), 2020 - Horní končetina (IQ Academy)...

2011 - 2019 Univerzita Karlova, Fakulta tělesné výchovy a sportu, obor: Tělesná výchova a sport

Od roku 2022 se dále vzdělávám v doktorském studiu na UK Ftvs v oboru Kinantropologie (nauka o pohybu)

Jsem maminka dvou synů, které se celý život točí kolem sportu - vzdělání i volný čas. Po prvním porodu syna Tomíka jsem se dostala na svůj výkonnostní vrchol, kdy jsem reprezentovala Českou republiku v extrémně překážkových bězích (OCR). Po druhém porodu syna Kubíka mi začala dávat smysl věta "cesta je cíl" a začala jsem svůj aktivní život věnovat hlavně prožívání a dobrému pocitu. Nyní se ve volném čase věnuji dlouhým trailovým běhům v přírodě.

Po vedení úspěšné firmy organizující dětské sportovní kroužky, příměstské tábory, atd. pracuji jako vyučující na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK, kde jsem se také rozhodla studovat doktorát. Studium je zaměřené na výzkum týkající se ženského hormonálního cyklu ve vztahu k aktivnímu životnímu stylu.

To, co dělá instruktora dobrým instruktorem není počet jeho diplomů, ale vztah k pohybu, chtíč se stále vzdělávat, chuť pochopit fungování lidského těla a v neposlední řadě dobrá energie a úsměv.

Motto: "Jaké si to uděláš, takové to máš."