Pobytové zájezdy

Ve spolupráci s CK Capro jezdíme na cvičební a relaxační pobyty již 14 let. Víkendy jsou organizovány v průběhu celého roku, převážně na jaře a na podzim.

Na pobytech máme běžně v pátek jednu cvičební hodinu, poté v sobotu ráno na probuzení Slow toning, odpoledne jsou 2 cvičební lekce a v neděli před odjezdem je poslední cvičení. V programu lekcí je Pilates, Slow toning, Tabata a Funkční kruhový trénink. Není nutné se účastnit všech cvičení, naopak si každý víkend uzpůsobí podle toho, na co má chuť a náladu. Součástí hotelu je vždy wellness, ale každý hotel i prostředí vždy nabízí jiné možnosti. Pro více informací o pobytech a konkrétních lokalitách mne neváhejte kontaktovat.

12. - 14.4. 2024, GIGA víkend - BODY & MIND: 10 lekcí, 3 lektoři a host

Hotel Srní**** a Hotel depandance Srní***

Pravidelná akce cestovní kanceláře Capro, kdy několik instruktorů vytvoří cvičební program na celý víkend tak, aby byla široká škála výběru a každý si mohl zvolit program, jaký mu vyhovuje. Na tomto dubnovém víkendu na Šumavě budu i já součástí tohoto instruktorského týmu. 

Hotel Srní je na krásném místě v šumavské přírodě, kde je široká škála výletů do přírody. Součástí hotelu a zájezdu je také wellness a polopenze. I zůstat na hotelu v posteli a jít do sauny, na jídlo a zacvičit si je naprosto v pořádku :-) Každý ať si víkend naplánuje a užije podle svého.

Více informací a možnost přihlášení ZDE

24. - 26.5. 2024 Sportovní wellness víkend na Konopišti, Golf resort Konopiště***

Pobyt blízko Prahy, který je ale v krásné přírodě blízko zámku Konopiště. Prostor resortu je otevřený, takže se stále prochází venkovními prostory a každý je neustále v přírodě. Resort nabízí samostatné domečky, ve kterých se nachází pokoje, takže se nejedná o velký hotel. I skvělé jídlo, wellness a cvičení je v jiných budovách, ale v květnu už bude krásné počasí, takže to je úžasná možnost, jak si odpočinout a přitom nejezdit nikam daleko.

Více informací a možnost přihlášení ZDE


20. - 22.9. 2024 Sportovní wellness víkend v Mikulově, hotel Galant****

Milovaný a oblíbený Mikulov. Je to sice dál, ale stojí to za to! Doporučuji vyjet už ve čtvrtek. Nejenže cesta bude plynulejší, ale je zde toho hodně, co prožít, vidět a ochutnat. Mikulov a jeho okolí nabízí spoustu možností. Samotný hotel je velký, s velkými pokoji, s výbornými snídaněmi, se střešním wellness, kdy je z vířivky pohled rovnou na svatý Kopeček a s vlastním pivovarem. Což je v Mikulově plného vína dobrá rarita. V případě hezkého počasí chodíme cvičit Pilates na svatý Kopeček, což je úžasný zážitek.

Doporučuji!

Více informací a možnost přihlášení ZDE 

22. - 24. 11. 2024 Sportovní wellness víkend ve Špindlerově mlýně, hotel Windsor****


Nový hotel v nabídce v srdci Špindlerova mlýna. Opět nás čeká wellness, výborné jídlo, cvičení a možnost mnoha výletů a procházek v Krkonoších.

Více informací a možnost přihlášení ZDE

Podívej se, jaké byly některé předchozí pobyty