Sportovní příměstské tábory

Od roku 2020 jsme velmi úspěšně organizovali a rozšiřovali příměstské tábory pod hlavičkou Sportýna, z.s. Pokračujeme i o letošních prázdninách roku 2024. Opět v lokalitě Roztoky u Prahy. Sportovní příměstské tábory jsou určeny pro děti ve věku od 5 do 15 let, které jsou pak zpravidla rozděleny dle věku do jednotlivých skupin v dané lokalitě.

DÍTĚ SE SEZNÁMÍ S MNOHA SPORTY

Děti se během pěti dní seznámí s více jak 10 tradičními i méně známými sporty, které si aktivně vyzkouší. Jednotlivými sportovními disciplínami je provedou profesionální instruktoři a trenéři věnující se sportovní specializaci. Během sportovních příměstských táborů na děti čeká, např..: atletika, lukostřelba, judo, fotbal, gymnastika, basketbal, softball, badminton, rugby, aerobik, volejbal, lezení, orientační běh a další. Podle Vámi zvolené lokality se částečně liší složení sportů, které si děti vyzkouší.

Roztoky u Prahy

Termíny: 22.-26.7.2024 - VOLNO A MOŽNÉ PŘIHLAŠOVAT SE NÍŽE
                15.-19. 7. 2024 - obsazeno

Kde: ZŠ  Žalov, vstup z ulice Opletalova

Pro koho: Pro děti ve věku 5 - 15 let

Po celou dobu konání máme k dispozici zázemí pro volný čas, odpočinek a svačiny. Sportuje se na přilehlých sportovištích, na hřišti a v tělocvičnách. Je zařízena návštěva externího sportoviště - TJ Sokol Roztoky + domluven externí sport (v loňském roce to byl orientační běh). Obědy jsou zajišťovány v místním restauračním zařízení.

Cena: 3990,- (v ceně je zahrnut program, kvalifikovaný dozor, svačiny, obědy, pitný režim, sportovní vybavení). Platbu je nutné uhradit nejdéle do 14 dnů od přihlášení dítěte do kurzu.

Kapacita (volná místa):

  • 15.-19. 7. ( 25 / 25 ) kapacita naplněna!

  • 22.-26. 7. ( 17 / 25 ) 8 volných míst!

Celkem 5 dní, PO - PÁ v čase 7:30 - 16:30 popř. je potřeba se individuálně domluvit s instruktorem

Přihláška

Pro každé dítě je potřeba vyplnit samostatnou přihlášku. Její přijetí Vám potvrdíme emailem, kde Vám také zašleme další informace.

Bližší informace

  • Stravování zajištěno formou svačina - oběd - svačina. Nepřetržitě zajišten pitný režim (voda nebo šťáva). Obědy jsou zajištěny v Restauraci Academic. Přesné menu bude známo až v daném týdnu.

  • Nutné mít s sebou: Sportovní oblečení na dovnitř i na ven (včetně vhodné obuvi) v dostatečném množství a pro chladnější i teplé počasí, pokrývka hlavy, příp. opalovací krém, láhev na pití, pantofle pro odpočinkový čas, věci pro odpočinkový čas (hra, kniha...), pláštěnku (přecházíme na obědy za každého počasí), příp. léky (alergie, dýchátko na astma, apod.). Není nutné vlastní sportovní vybavení.
  • Odpočinek bude probíhat formou vlastní tvorby (čtení, hraní her, malování, apod.) - na místě budou k dispozici věci na malování + nějaké hry + křídy. Bude také puštěna pohádka/film na projektoru a bude možné odpočívat na žíněnkách v tělocvičně.
  • Věci mohou zůstávat ve škole.

S sebou přinést první den

Dokumenty ke stažení:

1. Kopii kartičky pojišťovny.
2. Podepsané čestné prohlášení o bezinfekčnosti.
3. Podepsaná přihláška.
4. Pokud dítě bere léky, nebo je na něco alergické, je potřeba donést vše řádně vypsané v pondělí ráno.
5. Doporučujeme si zařídit úrazové pojištění.
6. V případě že budou děti samotné odcházet, je potřeba odevzdat tuto informaci na podepsaném papíře.

Termín 15.-19.7.2024

Rozvrh

Trenéři

Jmenuji se Anna Slavíková, je mi 23 let a studuji na Univerzitě Karlově přesně na fakultě tělesné výchovy a sportu (UK FTVS). Sportovní gymnastice se věnuji přes 17 let a patřím mezi trenéry a rozhodčí sportovní gymnastiky žen. Trénuji přípravnou skupinu základní gymnastiky v Roztokách u Prahy a také trénuji závodní oddíl sportovní gymnastiky v SK Hradčany. Mezi mé ostatní záliby patří závodní lyžování, kde jsem i trenérem alpských disciplín. V trénování hledím hlavně na snahu a všestrannost. Trénink bývá poskládán z gymnastických průprav, které nám později přinesou lepší gymnastické výsledky.

Jmenuji se Pavel Halíř. Jsem studentem fakulty tělesné výchovy a sportu s vášní pro atletiku. Mám tříletou zkušenost s trénováním atletiky dětí.

Termín 22.-26.7. 2024

Rozvrh

Trenéři

Jmenuji se Antonie Tesařová. Všichni mi říkají Tonča.
Jsem studentka Fakulty Tělovýchovy a Sportu Univerzity Karlovy. Od malička jsem dělala všechny možné sporty, ale nakonec jsem si vybrala atletiku, kterou jsem dělala 14 let. Mám za sebou zkušenosti s trénováním dětí a vedení sportovního dětského kroužku. Mám ráda výzvy a jsem přesvědčená, že každý se může naučit novým sportům a objevit jejich zábavnou stránku.

Jmenuji se Daniel.

Jsem milý, komunikativní. Miluju sport a zábavu, rád přenáším své zkušenosti dál. Mám rád když se u sportu maká, ale musí to být hlavně zábava.